Hygiënebak 9 liter kniebediening
Hygiënebak 9 liter kniebediening, WIN LBK9 SAL
Hygiënebak 9 liter met kniebediening.
Met gesloten inworpklep.
Met binnenring.
Voor wandmontage.
Met schuin aflopende bovenzijde en gebruikerspictogram op de deksel.
Specificaties
| Artikelnummer | 19055 |
| Materiaal | RVS anti-fingerprint coating | Met 1 mm gelaste kap |
| Hoogte | 398 mm |
| Breedte | 304 mm |
| Diepte | 148 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Garantie | 5 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Toepassing | Kniebediening |
| Uitvoering | Gesloten inworpklep |
| Eigenschappen | Met binnenring |
| Inhoud | 9 liter |
Omschrijving
Gerelateerde documenten
Meer uit de serie Wings