Plastic hygiënezakjes
Plastic hygiënezakjes, HYGBK
Plastic hygiënezakjes.
30 stuks in een catridge.
Met zijplooien en vloeistofdichte naden.
Afname per doos = 25 catridges
Specificaties
| Artikelnummer | 21245800 |
| Materiaal | Polyetheen |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 126 mm |
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Vulling | 1 cartridge van 30 zakjes |
| Verpakking | 25 cartridges |
Omschrijving
Is uw toilet helemaal af?
Om de hygiëne naar een nog hoger niveau te krijgen verkopen wij naast afvalbakken voor in het damestoilet ook hygiënezakjes. De afvalbak blijft zo langer schoon en onaangename geurtjes worden tegengegaan. De plastic hygiënezakjes hebben vloeistofdichte naden.
Gaat u voor een hygiënisch toilet en schone afvalbak? Vraag dan de offerte aan.
Uw voordelen:
- Hygiëne wordt naar een hoger niveau getild
- U biedt uw gasten een complete sanitaire ruimte aan
Gerelateerde documenten
Meer uit de serie MediQo-line
MediQo-line
21398200
Zeep/Desinfectiedispenser wit 1000 ml korte beugel, T 26 P/25 - ingo-man versie