2rolshouder kunststof (standaard)
2rolshouder kunststof, PQTMDuo
2rolshouder horizontaal voor standaard rollen.
Voor wandmontage.
Met slot en witte PQ sleutel.
Standaard met grijs venster.
op aanvraag leverbaar in verschillende kleuren vensters.
Met witte plaque, geschikt voor bedrukking van uw logo.
Universeel navulbaar.
Modulair systeem.
Specificaties
| Artikelnummer | 5582 |
| Materiaal | ABS kunststof |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 194 mm |
| Breedte | 345 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Gewicht | 0,86 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | 2 standaard rollen van max. Ø 140 mm |
Omschrijving
Vullingen
Accessoires
Gerelateerde documenten
Meer uit de serie PlastiQline