Spraydispenser 400 ml kunststof wit navulbaar
Spraydispenser kunststof wit 400 ml, PQSpray4
Spraydispenser voor wandmontage.
Met push cover voor het doseren van de vulgoederen, duwrichting naar de muur.
Standaard met grijs venster.
Op aanvraag leverbaar in verschillende kleuren vensters.
Met slot en witte PQ sleutel.
Met navulfles en spraypomp.
Op aanvraag ook te gebruiken met pouches/cartridges.
Modulair systeem.
Geschikt voor bedrukking met uw logo.
Specificaties
| Artikelnummer | 5508 |
| Materiaal | ABS kunststof |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Toepassing | Navulbaar |
| Vulling | Dunne alcohol (handalcohol of oppervlakte desinfectie alcohol) |
| Dosering | 0,5 ml per slag |
| Inhoud | 400 ml |
Omschrijving
Voor optimale hygiëne zijn waterdichte protocollen niet genoeg. U zult het uw medewerkers of gasten ook gemakkelijk moeten maken om hun handen te desinfecteren.
Dat doet u bijvoorbeeld met deze spraydispenser, goed voor 400 ml handalcohol of oppervlaktedesinfectiealcohol. Als u op voldoende plaatsen zo’n spraydispenser hangt, helpt u de verspreiding van micro-organismen te voorkomen. Met de push cover laat de spraydispenser van PlastiQline zich gemakkelijk bedienen. Het systeem heeft zich inmiddels al op vele plaatsen bewezen.
Is optimale hygiëne ook voor u van belang? Vraag een offerte aan voor deze kunststof spraydispenser!
Vullingen
Accessoires
Gerelateerde documenten
Meer uit de serie PlastiQline